Udělejte dojem a uspořádejte si domácnost

Náročnost:

2/5
Balakryl_žebřík (5)_úvodní

Útulnou domácnost tvoří detaily. Právě pomocí nich se můžete odlišit a zanechat dojem u svých návštěv. Netradiční doplňky, jako jsou atypický věšák na oblečení ze starého žebříku nebo ručně malovaná krabička na kapesníky, vám navíc pomohou zorganizovat si domácnost. Váš domov tak bude uklizený a působit elegantně.

Využijte starý žebřík

Zajímavé a užitečné kousky do interiéru seženete nejen v obchodech s bytovými doplňky. Šetřete raději přírodu, vypravte se do bazaru nebo na bleší trhy a dejte starým předmětům druhou šanci. Možná vás překvapí, jak netradiční doplňky tam objevíte. Pro spoustu starých předmětů lze navíc najít zcela nové využití. Stačí je zrenovovat pomocí nového nátěru. Ze starého dřevěného žebříku tak například budete mít rázem originální věšák na odkládání oblečení. Potřebovat k tomu budete jen kartáč, štětec a Balakryl Voskový olej nebo univerzální barvu Balakryl UNI.

Jak na to…?

Odborník radí

Balakryl Voskový olej dřevo vyživuje a chrání zvnějšku i zevnitř. Krásně zvýrazní kresbu dřeva, rychle schne, nežloutne a nezapáchá. Je vhodný i na podlahy, dětské hračky či nábytek. Na výběr jsou odstíny dub přírodní, dub šedý, dub bílý a natural.

Ani kapka barvy nazmar

Zbyla vám z natírání žebříku krycí barva? Protože jsou nátěry Balakryl UNI určeny na různé druhy povrchů, můžete je využít i na další drobné projekty. Pomocí jediné plechovky tak svou domácnost jednoduše sladíte do posledního detailu. Nový barevný odstín mohou získat nejen květináče, rám na fotky, komoda nebo židle, ale třeba i krabička na kapesníky. Pomalujte si ji podle vlastních představ!

Jak na to…?

Odborník radí

Univerzální vodou ředitelné krycí barvy Balakryl UNI jsou vhodné pro různé typy povrchů (dřevo, kov, plast), nezapáchají, rychle schnou a výborně kryjí. Jsou navíc ekologické, takže jimi lze natírat i dekorace v domácnosti. Navíc si je můžete nechat natónovat až do 20 000 různých odstínů.

Víte, jak správně natírat?

S radami od odborníků z Balakrylu vás už žádná překážka nezaskočí. Než se pustíte do svého Projektu na víkend, přečtěte si rady v tomto článku.

Povedl se váš Projekt na víkend? Sdílejte to s námi: #projektnavikend

Nakupte snadno na eshopu

K vyzvednutí do 2 h

115 prodejen po celé ČR

Poradenství při výběru

K vyzvednutí do 2 h

115 prodejen po celé ČR

Poradenství při výběru

Balakryl UNI mat báze

Univerzální krycí barva na dřevo, kov i plast. Až 20 000 odstínů.

Balakryl Voskový olej

Interiérový olej na měkké i tvrdé dřevo na bázi přírodního včelího vosku.

Další projekty

Oblíbili jste si boho styl? Díky jeho nespoutanosti, neotřelosti a blízkosti k přírodě se těší stále větší oblibě. Bohémský styl se promítá nejen do životního stylu a oblékání. V tomto duchu si lze zařídit také celou domácnost – od nábytku až po dekorace, které si navíc můžete sami vyrobit. Právě ruční práce a záměrná nedokonalost jsou totiž boho stylu vlastní! Vyzkoušejte si třeba pomocí barev Balakryl natřít vázu na květiny metodou patinování.
Ať už bydlíte v domě nebo malém bytě, neobejdete se bez pracovního koutu. Využijete ho nejen k vyřizování rozličných dokumentů nezbytných pro chod domácnosti, ale také k odpočinku s knihou nebo při psaní domácích úkolů s dětmi. Společně s moderátorkou Terezou Tobiášovou vám poradíme, jak si takové pracovní místo co nejvíce zútulnit.
Přemýšlíte, jak se během adventního shonu konečně naladit na pohodovou vánoční atmosféru? Zkuste si vyrobit svícny ze zavařovacích sklenic a užívejte si uklidňující pohled na světelné efekty, které svíčka skrz sklo vytvoří. Nebo svou domácnost vyzdobte modro-bílou zimní dekorací s motivy lesa. Slavnostní chvíle u štědrovečerního stolu zase podtrhnou zlaté doplňky.