Stěny bez šmouh za pár minut

Náročnost:

1/5
03-primalex-04-1920p

Známe to všichni, nečistoty kolem vypínačů. Stejně tak v předsíni – viditelné šmouhy od bot, kterým se dá jen opravdu těžko zabránit. A co teprve odřené rohy? Nezoufejte, pokud vás trápí jen pár šmouh a nátěry jsou jinak čisté, není potřeba hned vytahovat kbelík s barvou a váleček a malovat celou stěnu znovu. Na menší opravy nátěrů využijte barvu v tubě, která je na drobné opravy v bytě ideální.

Když to doma žije

Každodenní provoz domácnosti se na vašich stěnách časem neodvratně otiskne. Skvrny kolem vypínačů, šmouhy od bot v předsíni, odřeniny od klik nebo odřené rohy zvláště vyniknou na bíle vymalovaných stěnách. Kvůli drobným nečistotám není potřeba celou stěnu malovat znovu. Vyzkoušejte rychlé a snadné řešení, díky kterému bude váš bílý nátěr zase bezchybně čistý. Nečistoty stačí přetřít barvou Primalex Polar FIX, kterou najdete v praktické tubě.

Pomocník do každé domácnosti

Primalex Polar FIX se vyplatí mít po ruce pro případ, že se na vaší bílé stěně objeví nějaká vada, kterou je potřeba rychle zamaskovat. Zvládne to úplně každý – nátěr se totiž nanáší jednoduše pomocí houbičky. Po použití stačí houbičku důkladně vymýt od barvy. Takto připravenou tubu si pak můžete schovat pro další případy menších nehod nebo opotřebení.

Jak na to…?

Odborník radí

Metoda „tupování“ je výborná i pro krytí nerovných povrchů. Barva díky této technice lépe přilne a splyne s původním nátěrem na stěně. Navíc při ní spotřebujete minimální množství barvy.

Víte, jak správně malovat?

Ať už jste malíř amatér či profesionál, s Primalexem není důvod k obavám. Než se pustíte do svého Projektu na víkend, přečtěte si rady v tomto článku.

Povedl se váš Projekt na víkend? Sdílejte to s námi: #projektnavikend

Nakupte snadno na eshopu

K vyzvednutí do 2 h

115 prodejen po celé ČR

Poradenství při výběru

K vyzvednutí do 2 h

115 prodejen po celé ČR

Poradenství při výběru

Primalex Polar FIX

Bílý malířský nátěr pro rychlé opravy stěn v praktické tubě.

Další projekty

Také už se těšíte na dlouhé teplé večery? Přesně takové večery jsou totiž jako stvořené pro společné grilování s rodinou nebo přáteli. Dříve než naložíte maso a připravíte venkovní sezení, zkontrolujte, v jaké stavu je váš gril nebo krb. Možná budete překvapeni, kolik rzi se na něm od loňské sezóny objevilo. Nemusíte se ale hned poohlížet po novém. Stačí mu dát nový ochranný nátěr.