Dekorace pro slavnostní vánoční atmosféru

Náročnost:

1/5
Mix-zatisi-2

Přemýšlíte, jak se během adventního shonu konečně naladit na pohodovou vánoční atmosféru? Zkuste si vyrobit svícny ze zavařovacích sklenic a užívejte si uklidňující pohled na světelné efekty, které svíčka skrz sklo vytvoří. Nebo svou domácnost vyzdobte modro-bílou zimní dekorací s motivy lesa. K Vánocům také neodmyslitelně patří zlatá výzdoba! Se spreji Primalex jednoduše dodáte zlatý efekt jakémukoliv předmětu. Třeba šiškám sesbíraným v lese nebo mušlím, které jste si přivezli z dovolené u moře.

Vánoční svícny

Mihotavý plamen svíček k Vánocům neodmyslitelně patří. Vyrobte si jednoduchý svícen ze zavařovacích sklenic, který se bude vyjímat jak za oknem, tak na polici v obývacím pokoji.

Jak na to…?

Lesní zátiší

Pokud máte rádi les a jeho typickou vůni, můžete si na okenním parapetu vytvořit z dřevěných polínek, prkének a šišek hravý zimní koutek.

Jak na to…?

Šneci nejen na talíři

S metalickými barvami ve spreji Primalex vám vánoční výzdoba domu či bytu nezabere mnoho času. Stačí si připravit několik drobných přírodnin a jednoduše je nasprejovat. Mají široké využití. Můžete s nimi například nastříkat jmelí nebo modřínové větve a doplnit jimi vánoční vázu. Nasprejované předměty pak lze využít při tvorbě adventního věnce, vánočního svícnu nebo dekorační mísy. Ale můžete je umístit i volně na okno nebo štědrovečerní stůl a podtrhnout tak slavnostní atmosféru. 

Jak na to…?

Odborník radí

Metalické barvy ve spreji Primalex se nejen snadno aplikují, ale také rychle schnou. Neměly by však přijít do styku s potravinami. Kromě sprejů se zlatým efektem jsou na výběr také spreje ve stříbrné, mosazné či měděné barvě.

Víte, jak správně natírat?

S radami od odborníků z Balakrylu vás už žádná překážka nezaskočí. Než se pustíte do svého Projektu na víkend, přečtěte si rady v tomto článku.

Povedl se váš Projekt na víkend? Sdílejte to s námi: #projektnavikend

Nakupte snadno na eshopu

K vyzvednutí do 2 h

115 prodejen po celé ČR

Poradenství při výběru

K vyzvednutí do 2 h

115 prodejen po celé ČR

Poradenství při výběru

Primalex Fortec

 Bílá omyvatelná barva vhodná pro standardní i speciální technické povrchy.

Primalex sprej Metal efekt zlatý

Barva ve spreji s kovovým efektem. Vytváří vysoce lesklý povrch vzbuzující dojem skutečného pokovení.

Další projekty

Ať už bydlíte v domě nebo malém bytě, neobejdete se bez pracovního koutu. Využijete ho nejen k vyřizování rozličných dokumentů nezbytných pro chod domácnosti, ale také k odpočinku s knihou nebo při psaní domácích úkolů s dětmi. Společně s moderátorkou Terezou Tobiášovou vám poradíme, jak si takové pracovní místo co nejvíce zútulnit.
Přemýšlíte, jak se během adventního shonu konečně naladit na pohodovou vánoční atmosféru? Zkuste si vyrobit svícny ze zavařovacích sklenic a užívejte si uklidňující pohled na světelné efekty, které svíčka skrz sklo vytvoří. Nebo svou domácnost vyzdobte modro-bílou zimní dekorací s motivy lesa. Slavnostní chvíle u štědrovečerního stolu zase podtrhnou zlaté doplňky.
Jste příznivci decentních vánočních dekorací s přírodními motivy? Pak byste si rozhodně měli vyrobit vánoční stromečky ze šišek nebo pomalovat květináč na vánoční hvězdu! A pokud smýšlíte alespoň trochu ekologicky, zabalte letos dárky do látky s vlastním originálním potiskem. Návštěvy pak můžete překvapit vánočním přáním na dřevěné kulatině.