Začni svoj

Projekt na víkend

Radi by ste si zvelebili svoje domácnosti, záhrady a balkóny? V spolupráci s odborníkmi z Balakrylu a Primalexu vám po celý rok budeme prinášať inšpirácie, ako na to. Naše projekty zvládnete za jeden víkend, niekedy to stihnete i za doobedie. Nech už ste zdatný kutil, amatérsky nadšenec, kreatívny rodič alebo aj úplný začiatočník. Chcete si zrenovovať nábytok, vymaľovať izbu alebo vytvoriť dekoráciu? Vyberte si projekt, nakúpte pomôcky a tešte sa na víkend!

Stena

Ať už bydlíte v domě nebo malém bytě, neobejdete se bez pracovního koutu. Využijete ho nejen k vyřizování rozličných dokumentů nezbytných pro chod domácnosti, ale také k odpočinku s knihou nebo při psaní domácích úkolů s dětmi. Společně s moderátorkou Terezou Tobiášovou vám poradíme, jak si takové pracovní místo co nejvíce zútulnit.
Rádi byste svému interiéru dopřáli proměnu v podobě nového barevného odstínu, který je ale úplně odlišný od původního nátěru? Aby při přemalování tmavých stěn na světlou barvu či naopak nátěr dobře překryl původní odstín a zároveň se nezačal loupat, je potřeba dodržet několik dobrých rad. Pak bude barevná proměna vypadat jako od profesionálního malíře pokojů.
Přestože předsíň nebo chodba nepatří mezi nejdůležitější místnosti v domě či bytě, denně tudy prochází velké množství lidí a kromě členů rodiny je na očích i všem návštěvám. Velký provoz na chodbě a v předsíni se pak nepochybně projeví i na jejich stěnách. Šmouhám od bot nebo mastným otiskům se prostě nevyhnete. S nátěry Ceramic ale snadno vykouzlíte znovu čisté stěny jako po vymalování.
Už vás nebaví dívat se na špinavé a odřené stěny vašeho domu nebo bytu? Pokud právě saháte po telefonu, abyste vytočili číslo na malíře pokojů, ještě chvíli zadržte! Vymalovat si interiér svépomocí totiž není žádná věda. Stačí sebrat odvahu, nakoupit barvu a potřebné pomůcky a na malování se důkladně připravit. Budete-li se držet našich praktických rad, můžete se těšit na výsledek jako od profesionála.
Poznáme to všetci, nečistoty okolo vypínačov. Rovnako aj v predsieni – viditeľné šmuhy od topánok, ktorým sa dá len naozaj ťažko zabrániť. A čo tak odrené rohy? Nezúfajte, pokiaľ vás trápi len pár šmúh a nátery sú inak čisté, nie je potrebné ihneď vyťahovať vedierko s farbou a valčekom, a maľovať celú stenu odznovu.