Pečujte o dřevěný nábytek i podlahu

Náročnosť:

2/5
Balakryl_ÚVODNÍ

Máte chuť dát dřevěnému nábytku nebo doplňkům ve svém domě či bytě nový vzhled? Pomocí nátěrů Balakryl probudíte k životu i staré kousky, které by jinak skončily ve sběrném dvoře. Voskový olej dodá potřebnou ochranu dětské postýlce i stolku pod umyvadlo. Namáhané dřevěné podlaze zase dopřejte kvalitní bezbarvý lak.

Voskový olej do ložnice i koupely

Svému staršímu dřevěnému nábytku dopřejte nátěr, který nejen podtrhne přirozený vzhled dřeva, ale také mu dodá potřebnou ochranu. Pomocí nátěru Balakryl Voskový olej dřevo získá přirozenější vzhled na pohled i dotek. Můžete jím natřít třeba doplňky do koupelny, které snadno přijdou do kontaktu s vodou a čisticími prostředky, ale i hračky či dřevěné předměty, které přicházejí do styku s potravinami.

Ako na to…?

Odborník radí

Balakryl Voskový olej je vhodný k natírání nábytku, stolů, hraček, ale i schodů či podlahy. Pronikne hluboko do struktury a dřevo nejen oživí, ale také jeho povrch účinně zpevní. Díky tomu naolejované povrchy odolávají vodě, mastnotě, alkoholu i neagresivním čisticím prostředkům. Na výběr jsou čtyři odstíny – dub přírodní, dub bílý, dub šedý a natural.

Podlaha jako nová

Nový vzhled můžete dát i vaší dřevěné podlaze nebo parketám. Protože podlaha patří mezi mechanicky velmi namáhané povrchy, uděláte nejlépe, když ji natřete novým vylepšeným bezbarvým lakem Balakryl Polyurex, který má 3krát vyšší mechanickou odolnost.

Ako na to…?

Odborník radí

Balakryl Polyurex vytváří velmi odolnou, protiskluzovou vrstvu, která se nepoškrábe ani při přesouvání nábytku. Navíc odolá vodě, alkoholu i běžně používaným čisticím prostředkům. Tento vodou ředitelný lak nezapáchá a na rozdíl od syntetických laků nezežloutne. Má navíc atest pro styk s potravinami a dřevo chrání i před nepříznivými vlivy slunečního záření.

Viete, ako správne natierať?

S radami od odborníkov z Balakryl vás už žiadna prekážka nezaskočí. Než sa pustíte do svojho Projketu na víkend, prečítajte si rady v tomto článku

Podaril sa váš Projekt na víkend? Zdieľajte to s nami: #projektnavikend

Nakúpte ľahko na eshope

K vyzdvihnutiu už po 2 h

Najväčšia sieť mal. potrieb

Poradenstvo pri výbere

K vyzdvihnutiu už po 2 h

Najväčšia sieť mal. potrieb

Poradenstvo pri výbere

Balakryl Voskový olej

Interiérový olej na měkké i tvrdé dřevo na bázi přírodního včelího vosku.

Balakryl Polyurex

Polyuretanový bezbarvý lak na dřevěné podlahy, schody, obklady i nábytek.

Ďalšie projekty

Ať už bydlíte v domě nebo malém bytě, neobejdete se bez pracovního koutu. Využijete ho nejen k vyřizování rozličných dokumentů nezbytných pro chod domácnosti, ale také k odpočinku s knihou nebo při psaní domácích úkolů s dětmi. Společně s moderátorkou Terezou Tobiášovou vám poradíme, jak si takové pracovní místo co nejvíce zútulnit.
Přemýšlíte, jak se během adventního shonu konečně naladit na pohodovou vánoční atmosféru? Zkuste si vyrobit svícny ze zavařovacích sklenic a užívejte si uklidňující pohled na světelné efekty, které svíčka skrz sklo vytvoří. Nebo svou domácnost vyzdobte modro-bílou zimní dekorací s motivy lesa. Slavnostní chvíle u štědrovečerního stolu zase podtrhnou zlaté doplňky.
Jste příznivci decentních vánočních dekorací s přírodními motivy? Pak byste si rozhodně měli vyrobit vánoční stromečky ze šišek nebo pomalovat květináč na vánoční hvězdu! A pokud smýšlíte alespoň trochu ekologicky, zabalte letos dárky do látky s vlastním originálním potiskem. Návštěvy pak můžete překvapit vánočním přáním na dřevěné kulatině.