Dekorace pro slavnostní vánoční atmosféru

Vek je len číslo a pri nábytku to platí dvojnásobne, teda pokiaľ sa nestretne s červotočom. Za víkend sa dá stihnúť všeličo. Z ošumelého záhradného posedenia vykúzlite jednoduchou renováciou nové originálne kúsky. Alebo naopak úplne novú lacnejšiu komodu povýšite s farbami Balakryl na vintage model, ktorý vám bude závidieť každá susedka.

Z nového staré

Patinování zahrnuje jednoduché postupy (od vymývání, suchého štětce až po probrušování), v nichž se každá chyba dá proměnit v záměr nebo přednost. Ničeho se tedy nebojte a jdeme na to! Výsledek vypadá vždycky skvěle.

Galerie

3. Zatřetí
1. Zaprvé

Samostatná fotka

3. Zatřetí

Patinovanie komody

My holky máme natírání v genech. Chcete vědět proč?

Ľubor Robota radí:

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc varius in nulla vitae posuere. Aenean porttitor rhoncus odio, vel interdum nisi suscipit eget. Maecenas semper ipsum at dui faucibus, et pellentesque odio commodo. Proin gravida finibus mauris, sit amet luctus velit porta sed. Etiam a tincidunt odio. Vestibulum nec ex enim. Integer dapibus felis vel nibh interdum, non hendrerit elit convallis. Fusce sit amet massa consectetur, sagittis elit id, tempor justo.

Viete ako správne natierať?

Lorem ipsum je označení pro standardní pseudolatinský text užívaný v grafickém designu a navrhování jako, rady si můžete přečíst v tomto článku.

Nakupte snadno na e-shopu

Doručení do 24 hodin

115 prodejen

Poradíme Vám

Primalex beton efekt

Vodou ředitelná interiérová barva. Nerezové hladítko.

Primalex beton efekt

Vodou ředitelná interiérová barva. Nerezové hladítko.

Související články

Oblíbili jste si boho styl? Díky jeho nespoutanosti, neotřelosti a blízkosti k přírodě se těší stále větší oblibě. Bohémský styl se promítá nejen do životního stylu a oblékání. V tomto duchu si lze zařídit také celou domácnost – od nábytku až po dekorace, které si navíc můžete sami vyrobit. Právě ruční práce a záměrná nedokonalost jsou totiž boho stylu vlastní! Vyzkoušejte si třeba pomocí barev Balakryl natřít vázu na květiny metodou patinování.
Ať už bydlíte v domě nebo malém bytě, neobejdete se bez pracovního koutu. Využijete ho nejen k vyřizování rozličných dokumentů nezbytných pro chod domácnosti, ale také k odpočinku s knihou nebo při psaní domácích úkolů s dětmi. Společně s moderátorkou Terezou Tobiášovou vám poradíme, jak si takové pracovní místo co nejvíce zútulnit.
Jste příznivci decentních vánočních dekorací s přírodními motivy? Pak byste si rozhodně měli vyrobit vánoční stromečky ze šišek nebo pomalovat květináč na vánoční hvězdu! A pokud smýšlíte alespoň trochu ekologicky, zabalte letos dárky do látky s vlastním originálním potiskem. Návštěvy pak můžete překvapit vánočním přáním na dřevěné kulatině.
Máte chuť dát dřevěnému nábytku nebo doplňkům ve svém domě či bytě nový vzhled? Pomocí nátěrů Balakryl probudíte k životu i staré kousky, které by jinak skončily ve sběrném dvoře. Voskový olej dodá potřebnou ochranu dětské postýlce i stolku pod umyvadlo. Namáhané dřevěné podlaze zase dopřejte kvalitní bezbarvý lak.
Rádi byste svému interiéru dopřáli proměnu v podobě nového barevného odstínu, který je ale úplně odlišný od původního nátěru? Aby při přemalování tmavých stěn na světlou barvu či naopak nátěr dobře překryl původní odstín a zároveň se nezačal loupat, je potřeba dodržet několik dobrých rad. Pak bude barevná proměna vypadat jako od profesionálního malíře pokojů.