Začni svoj

Projekt na víkend

Radi by ste si zvelebili svoje domácnosti, záhrady a balkóny? V spolupráci s odborníkmi z Balakrylu a Primalexu vám po celý rok budeme prinášať inšpirácie, ako na to. Naše projekty zvládnete za jeden víkend, niekedy to stihnete i za doobedie. Nech už ste zdatný kutil, amatérsky nadšenec, kreatívny rodič alebo aj úplný začiatočník. Chcete si zrenovovať nábytok, vymaľovať izbu alebo vytvoriť dekoráciu? Vyberte si projekt, nakúpte pomôcky a tešte sa na víkend!

Drevo

Jste příznivci decentních vánočních dekorací s přírodními motivy? Pak byste si rozhodně měli vyrobit vánoční stromečky ze šišek nebo pomalovat květináč na vánoční hvězdu! A pokud smýšlíte alespoň trochu ekologicky, zabalte letos dárky do látky s vlastním originálním potiskem. Návštěvy pak můžete překvapit vánočním přáním na dřevěné kulatině.
Máte chuť dát dřevěnému nábytku nebo doplňkům ve svém domě či bytě nový vzhled? Pomocí nátěrů Balakryl probudíte k životu i staré kousky, které by jinak skončily ve sběrném dvoře. Voskový olej dodá potřebnou ochranu dětské postýlce i stolku pod umyvadlo. Namáhané dřevěné podlaze zase dopřejte kvalitní bezbarvý lak.
Trávíte rádi čas venku na zahradě? Ať už jste na terase zvyklí pořádat večerní grilovačky, společné rodinné oslavy nebo si užívat samoty s knihou, měli byste si její prostředí pořádně zútulnit. Kromě příjemného posezení oživí každou terasu či balkon vlastní květinová dekorace. Dřevěný žebřík na květiny lze navíc barevně sladit se zbytkem zahradního nábytku. A natřít můžete rovnou i květináče, vše s jedinou univerzální barvou Balakryl.
Chystáte se zkrášlit okolí svého domu? Tak rozhodně nezapomeňte na oplocení! Většinou je právě plot kolem domu tím prvním, co všechny příchozí návštěvy vidí. Nedovolte proto, aby vám dělal zbytečně ostudu. Svůj starý plot přitom nemusíte hned nahrazovat novým, stačí ho zrenovovat. Nový ochranný nátěr si zaslouží jak plotová prkna, tak kovová vstupní branka.
Pokud doma máte stará dřevěná okna, jistě budete souhlasit, že jsou nezaměnitelnou součástí domu a utvářejí jeho celkový vzhled. Vlivem času, počasí i mechanického opotřebení ale svou krásu i funkčnost ztrácejí. Když o ně ale budete řádně pečovat, nemusíte je hned měnit za nová, což je navíc finančně dost nákladné. Poradíme vám, jak otvorové výplně správně zrenovovat a kterými barvami je natřít.
Vek je len číslo a pri nábytku to platí dvojnásobne, teda pokiaľ sa nestretne s červotočom. Za víkend sa dá stihnúť všeličo. Z ošumelého záhradného posedenia vykúzlite jednoduchou renováciou nové originálne kúsky. Alebo naopak úplne novú lacnejšiu komodu povýšite s farbami Balakryl na vintage model, ktorý vám bude závidieť každá susedka.